Organizator:
#

Nowe Stoisko - kreatywność, jakość, skuteczność

Jesteśmy dynamiczną marką specjalizującą się w projektowaniu i budowaniu profesjonalnych stoisk targowych. Nasz zespół z pasją i zaangażowaniem tworzy unikalne przestrzenie wystawiennicze, które przyciągają uwagę odwiedzających, wzmacniają wizerunek marki i pomagają osiągnąć sukces podczas targów, wystaw i konferencji.

Współpraca z nami to gwarancja innowacyjnych i profesjonalnie wykonanych stoisk targowych!

#

Projektujemy i wykonujemy stoiska

Nasz zespół przeprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces projektowania stoiska targowego. Zaczynając od sprecyzowania celu wystawy i grupy docelowej, poprzez określenie budżetu i lokalizacji stoiska na targach, przygotujemy projekt, który wyeksponuje tożsamości marki oraz zakończymy proces budową przestrzeni wystawienniczej.

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami usług oraz produktów, co gwarantuje najwyższą jakość materiałów użytych do produkcji i montażu stoisk.

#

Zakres usług

Kompleksowa obsługa na każdym etapie realizacji stoiska. Od projektu, przez budżet, produkcję, montaż, osobisty nadzór, wyposażenie, sprzęt, oświetlenie, dekoracje, kwiaty i finalne wykończenie przestrzeni. Dla naszych klientów pojedziemy na koniec świata – nie ograniczamy się tylko do terenu Polski i kameralnych wystaw, bierzemy udział w wielkich międzynarodowych imprezach.

Mocne strony: kreatywni projektanci, indywidualne podejście, zaawansowane technologie, profesjonalna realizacja, terminowość i dbałość o klienta, optymalizacja kosztów

#

Doświadczenie

Od 13 lat zajmujemy się kompleksową realizacją indywidualnych stoisk targowych, począwszy od wykonania wstępnego projektu, poprzez nadzór nad przygotowaniem stoiska, aż po końcową realizację zamówienia. Współpraca z nami to gwarancja innowacyjnych i profesjonalnie wykonanych stoisk targowych, które przyciągają uwagę i wyróżniają się na tle konkurencji.

Działamy w całej Polsce i Europie!

PRACOWALIŚMY DLA: