Organizator:

Nasz zespół

Podziel się

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nowe Stoisko to marka własna spółki Nowy Adres. Zespół specjalistów, którzy od 2010 roku zajmuje się kompleksową realizacją indywidualnych stoisk targowych, począwszy od wykonania wstępnego projektu, poprzez nadzór nad przygotowaniem stoiska, aż po końcową realizację zamówienia. Nasze realizacje można spotkać na terenie całej Polski oraz na najważniejszych wydarzeniach w Europie! 

Nasz zespół tworzą ludzie z doskonałą znajomością specyfiki imprez targowych, posiadający wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i realizacji zabudowy targowej. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami usług  oraz produktów, co gwarantuje najwyższą jakość materiałów użytych do produkcji i montażu stoisk.

Nowy Adres sp. z o.o. to dostawca profesjonalnych narzędzi dla rynku nieruchomości i obszarów z nim powiązanych. Do flagowych produktów firmy należą cykle konferencji branżowych FRN Forum Rynku Nieruchomości i PRES Polish Real Estate Summita także cykl Targów Mieszkań i Domów, organizowanych w największych polskich miastach: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku i w przyszłym roku w Katowicach. W roku 2023 wystartowaliśmy z nowymi projektami: Targi Wyposażenia i Technologii Laboratoryjnych LABS EXPO, Forum Dostępności oraz Smart Expo - Targi inteligentnych rozwiązań dla domu i ogrodu.

Od 2015 r. Nowy Adres jest członkiem wspierającym Polskiego Związku Firm Deweloperskich, z którym wspólnie przeprowadza wiele interesujących projektów i inicjatyw.

Od stycznia 2018 roku należymy do Grupy MTP- największego organizatora targów, konferencji i eventów w Europie środkowo-wschodniej.

Skontaktuj się z nami:

Robert Przeździk
Dyrektor Techniczny